Výběr podle žánru

Výběr podle autora

A B C D E F G H CH I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z autoři zařazení pod:
Rozšířené vyhledávání zobrazit
Hledání dle vydavatelství
Doporučte nás přátelům

Obchodní podmínky

I. Uzavření kupní smlouvy

Nabídka zboží v rámci našeho internetového obchodu je prezentací námi nabízeného a prodávaného zboží, a sama o sobě není návrhem na uzavření kupní smlouvy. Návrhem na uzavření kupní smlouvy je až řádně vyplněná objednávka zákazníka (kupujícího).

Po přijetí Vaší objednávky Vám bude obratem odesláno Emailem potvrzení o jejím přijetí. Toto potvrzení o přijetí Vaší objednávky je však pouze informativního charakteru a není akceptací (přijetím) Vašeho návrhu na uzavření kupní smlouvy.

Samotná kupní smlouva je pak uzavřena momentem doručení závazného souhlasu prodávajícího kupujícímu (zákazníkovi) s tímto jeho návrhem, kdy za přijetí návrhu na uzavření kupní smlouvy je považováno potvrzení prodávajícího kupujícímu (zákazníkovi) o skutečnosti, že objednané zboží je připraveno k vyzvednutí v naší provozovně, popřípadě že zboží bylo vypraveno k expedici (odeslání). Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti.

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy, které neupravují tyto obchodní podmínky, občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb. v platném znění) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb., v platném znění). Je-li smluvní stranou - kupujícím - podnikatel (osoba, která nakupuje výrobky či užívá služby za účelem svého podnikání s těmito výrobky nebo službami), řídí se vztahy, které neupravují tyto obchodní podmínky a které se vztahují na podnikatele, obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., v platném znění.

Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky pokud je zadaná doručovací adresa zjevně pochybná. O tomto odmítnutí zašle informaci na e-mailovou adresu zákazníka.
I.I. Prodejcem je firma:
Krameriova K.D. spol. s r.o.
IČ 65414632
DIČ CZ65414632
sídlo:
Vosmíkova 538
396 01 Humpolec

I.II. Za splnění podmínek uvedených v bodě II.IV. prodejce vrátí částku zaplacenou nakupujícím za vrácené zboží poštovní poukázkou na adresu, na kterou bylo toto zboží původně odesláno, a to do sedmi pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce.
I.III. Prodávající se zavazuje, že osobní údaje, které mu poskytl nakupující, bude používat pouze k účelům, které souvisejí se službami obchodu, a že je neposkytne žádné třetí osobě, pokud to bezprostředně nesouvisí s vyřízením objednávek. Na písemnou žádost nakupujícího podle bodu II.V. je prodávající povinen údaje o tomto nakupujícím vymazat z databáze zákazníků.
I.IV. Pokud nakupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat a zaplatit závazně objednané zboží podle bodu II.II., prodávající má právo vyřizování dalších objednávek tohoto nakupujícího pozastavit, případně odmítnout.
II. Práva a povinnosti nakupujícího
II.I. Nakupující uvede správnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
II.II. Nakupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží a případně další poplatky (poštovné, balné, dobírka) uvedené v závazné objednávce.
II.III. Nakupující má právo odeslanou objednávku stornovat na stránkách obchodu  do jedné hodiny od jejího
odeslání.
II.IV. Na základě zákona č. 367/2000 má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Nakupujícímu tím vyvstává nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené za splnění následujících podmínek:
 • vrácené zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené,
 • nakupující doručí vrácené zboží osobně nebo poštou na vlastní náklady na adresu prodejce:

   Krameriova K.D. spol. s r.o.
   Vosmíkova 538
   396 01Humpolec
  Do zásilky s vráceným zbožím vložte, prosíme, kopii útržku z dobírkové nebo balíkové složenky.
  Kontakt: objednavky@krameriova.cz
  II.V. Nakupující má právo na výmaz svých osobních údajů z databáze zákazníků, pokud v obchodě neučinil žádnou objednávku, a to na základě písemné žádosti zaslané na adresu provozovatele. V této žádosti musí být uvedeno přihlašovací jméno a heslo nakupujícího.

  III. Možné způsoby platby
  III.I. U nás můžete zaplatit následujícími způsoby:
  • Balík do ruky České pošty 
   Cenu zaplatíte až při převzetí zboží při dodání nebo na poště. Při tomto způsobu platby účtujeme k ceně objednávky poplatek za zaslání na dobírku ve výši 95 Kč (včetně DPH).


  IV.I. Možné způsoby doručení - Česká republika
  IV.I. Pro zásilky po České republice si zákazníci mohou vybrat dle podmínek uvedených při objednávce.

  IV.II. Zásilky jsou běžně expedovány ve lhůtě od 1 do 20 pracovních dnů od přijetí objednávky.
 •  
 • IV.III. Výslednou cenu uvidíte ještě před tím, než potvrdíte svou objednávku. ŽÁDNÉ další poplatky vám po potvrzení objednávky nebudou účtovány!

OBJEDNÁVKA

Naposledy přidané:
ks...0,- Kč
Celkem:  
Objednávka obsahuje 0 položek
V celkové ceně 0,- Kč
Zobrazit

Nejoblíbenější

TOP 10 knih

Atlas vozidel - Elektrické lokomotivy ČD a ŽSR 1.díl
93,- Kčdetail
Bleskové likéry
137,- Kčdetail
Cromwelly Československé brigády
439,- Kčdetail
Čtení z ruky
109,- Kčdetail
Do Egypta na kole
219,- Kčdetail
Jak získávat přátele a působit na lidi ve věku digit.tech.
137,- Kčdetail
Když zelenina neroste - 500 rad pro zahrádkáře
82,- Kčdetail
Láska Anny Frankové
153,- Kčdetail
Los č. 9672
170,- Kčdetail
Mexiko - Mayové a souvislosti
192,- Kčdetail
Mongolsko na koních
192,- Kčdetail
Nefertiti
104,- Kčdetail

Naši partneři